YORUM YAP
YouTuber Enes Batur'a Bir Darbe Daha: İkinci Filmin Çekimleri İptal Edildi
Yüklediği bir video nedeni ile eleştirilerin odak noktası haline gelen ve hakkında soruşturma başlatılan Enes Batur'un ikinci filminin çekimleri iptal edildi.

Türkiye’nin en popüler YouTuber’larından biri olan Enes Batur, Ocak ayında vizyona giren ‘Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?’ filmi ile gişede beklentilerin üzerinde bir hasılat elde etmeyi başarmış, vizyonda kaldığı 12 haftada 1 milyon 483 bin 848 kişi tarafından izlenerek 2018’in en başarılı yerli yapımları arasındaki yerini almıştı.

Enes Batur, Mart ayında katıldığı bir televizyon programında, Hayal mi Gerçek mi? filminin ikincisinin çekileceğini hayranlarına müjdelemişti. Ancak görünüşe göre en azından yakın zaman içinde böyle bir şey olmayacak. Hakkında açılan soruşturmaların ardından ikinci filmin çekimleri iptal edilmiş durumda.

Enes Batur’un YouTube kanalında 20 Ekim tarihinde yayınlamış olduğu video, geniş bir izleyici kitlesi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuş, ünlü YouTuber pek çok kişi tarafından Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikayet edilmişti. tüm bu şikayetler üzerine Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı konuyla ilgili harekete geçti.