YORUM YAP
Samsung Galaxy S7'nin Tanıtım Videoları Yayımlandı

Teknolojinin büyüyen dev firması Samsung, 2016 yılı içerisinde tanıtacağı yeni nesil mobil cihazları olan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge için tanıtımlarına hız verdi. Güney Koreli şirket tarafından hazırlanan 3 adet video ile tanıtım gününe kadar kullanıcılarının merakını bi nebze gidermeyi planlıyor. Youtube üzerinde bir kanal'dan yayımlanan videoların ilkinde Samsung kullanıcılarına "Neden Galaxy S7 ?" sorusunun yanıtını veriyor. Yayımlanan ilk videoya göre 5.1 inç büyüklüğünde bir yapısıyla, pil süresi, suya dayanıklılığı ve profesyonel kamera deneyimini hedeflemiş gözüküyor. İlgili videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Güney Koreli şirket tarafından hazırlanip yayımlanan ikinci videoda iseSamsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge mobil cihazlarının suya dayanıklılığı üzerinde duruyor ve  1.5 metre derinlikte bile 30 ila 45 dk'ya kadar suya dayanabildiğini vurguluyor. İlgili videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yayımlanan son videoda ise düşük ışıkta bile kamera'nın yeteneklerini gösteren bir sunum hazırlanmış. Son video'yu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.