YORUM YAP
İOS 9.3 İşletim Sisteminin 6. Beta Sürümü Yayımlandı

Teknolojinin dev firması Apple, geliştiriciler için İOS 9.3 sürümünün Beta 6 güncellemesini yayımladı. Son gelen güncelleme ile birlikte süpriz yenilikler göze çarpıyor. İOS 9.3 sürümünü bitirmek için çalışmalarına devam eden teknoloji devi Apple, bugün yayımladığı Beta 6 güncellemesi ile  kullanıcılarına yakın bir zaman içerisinde tam sürümünün yayımlanacağının sinyallerini vermeye başladı. İOS 9.3 Beta 5 ile birlikte gelen sorunların tamamının giderildiğini ve yayımladığı beta 6 ile genel anlamda performansı arttırmaya yönelik çalışmalar göze çarpıyor.

İOS 9.3 ile gelecek olan Gece Modu uygulamasıda bu çalışmalardan sadece bir tanesi ve kontrol merkezi üzerinden kolaylıkla yönetilebilecek. İOS 9.3 6. Beta sürümünü yüklemek için UDID kaydı olmak şartıyla Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz. 

iOS 9.3 6.Beta Güncellemesini Bu Cihazlar Alabilecek; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.