YORUM YAP
Merakla Beklenen LG G5'in Türkiye Fiyatı Açıklandı

Teknolojinin büyüyen devi LG firmasının 2016 model amiral gemisi LG G5'in Türkiye fiyatı belli oldu. Muhteşem bir modüler tasarımıyla MWC 2016 fuarına damgasını vuran LG G5 bununla birlikte MWC 2016 fuarının en iyi akıllı telefonu seçilmişti. Olağanüstü üst seviye bir donanıma sahip ve şık tasarımıyla kullanıcılarından olumcu not alan ve almaya devam eden LG G5, fiyat bakımından kullanıcıları biraz üzeceğe benziyor. Şu zamana kadar sürekli makul fiyat politikası üzerinden mobil cihaz üreten LG firması bu sefer politikasını bozdu.

En büyük rakiplerinden biri olan Samsung firmasının 2016 model cihazları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için 2.799 TL ve 3.299 TL fiyat etiketiyle satışa çıkarmıştı ve bunun ardından gözler LG firmasına çevrildi. Merakla beklenen LG G5 'in Türkiye fiyati belli oldu ve Galaxy S7 ile aynı fiyat etiketine sahip olarak 2.799 TL olarak satışa sunulacak.

Fiyat kesinlik kazanmazken tam fiyatın 15 Mart 2016 tarihinde düzenlenecek olan basın toplasıntısı ile birlikte kesinleşmesi bekleniyor.