YORUM YAP
Google Chrome'un Tasarımı Değişiyor

Google Chrome, diğer internet tarayıcılarına oranla internet alemine sonradan giriş yapmasına rağmen kısa bir zaman içerisinde dünyanın en çok kullanılan arama motorları arasına giren bir tarayıcı oldu. Bu başarılı gelişiminin ardından uzun zamandır hiç dokunmadığı tasarımda değişikliğe giden Google Chrome yeni tasarımıyla yakın bir zaman içerisinde hizmet vermeye başlayacak. Yeni tasarımlar hakkında kısa bilgiler veren Google Chrome cephesi, yeni tasarımın mobil cihazlarda kullanılan Google Chrome ile benzerlik taşıdığını  dile getirdi.

Google Chrome'un 51. inci versiyonu olan bu değişiklik ile birlikte Google firması artık günümüz tasarım kriterlerine tam uyum sağlamış olacak. Yayımlanacak yeni tasarımı ile birlikte Google Chrome'da pek çok değişiklik yapılması bekleniyor ve bu yapılacak değişiklikler arasında gizli sekmelerde bulunan tarayıcı renk farklılıklarını ortadan kaldırarak gri tonlarının ağırlıkta olacağı yeni tasarımında keskin çizgilerle ve metalimsi bir görünümle Google firması kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Yapılacak olan güncellemenin kesinleştiğini bildiren Google cephesi yakın bir zaman içerisinde yeni tasarımın tanıtılacağını bildirdi.