YORUM YAP
HP Dünyanın En İnce Bilgisayarını Üretti

Yakın bir zaman içerisinde özellikle bilgisayar ve bilgisayar donanımı konusunda HP firmasından herhangi bir yenilik gelmiyordu. Gün itibari ile HP yeni dizüstü modeli bilgisayarını duyurdu. HP'nin bu bilgisayarı uzun bir beklemeden sonra buna değecek gibi gözüküyor.

HP'nin yeni bilgisayarı olan Spectre, resmi olarak duyurulmasının ardından birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı ve HP bu bilgisayar ile dünyanın en ince bilgisayarı ünvanınıda eline almış oldu. Bundan önce dünyanın en iyi bilgisayarı ünvanı MacBook Air' de bulunuyordu. Spectre ince olmakla beraber aynı zamanda çok iyi özellikleri ve çok lüks bir tasarıma sahip bir bilgisayar.

Genel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; HP Spectre 10.4 mm kalınlığına sahip ve bundan önceki rakibi olan MacBook Air ise 17mm kalınlığındaydı. HP Spectre 13.3 inç genişliğine sahip, MacBook ise 12 inç. İnceliği ve çok lüks bir tasarıma sahip olan HP Spectre çoğu dizüstü bilgisayarlarda bulabileceğiniz bir donanıma da sahip. Spectre 13.3 inç full HD 1080p ekran özellikleriyle de Macbook'lardan daha iyi bir bilgisayar olduğunu gösteriyor.