YORUM YAP
BattleField 1 Ücretsiz DLC ile Geliyor

Piyasaya çıkış haberlerinin ardından uzun süre gündemde kalan Electronic Arts firmasının yakın bir zaman içerisinde piyasaya çıkaracağı BattleField 1 için ücretsiz DLC'ler (Downloadable Content - İndirilebilir İçerik) sunacak.

BattleField 1, konusu bakımından Osmanlı Devletinin'de içinde dahil olduğu 1. Dünya Savaşı dönemini anlatacak ve Türkçe dil desteğininde bulunacağı haberi Türk oyuncuları tarafından büyük bir talep gördü. Electronic Arts firması uzun zamandır gerek Call Of Duty gerek Medal of Honor gibi FPS oyunlarındaki modern savaş konularını yıkarak daha önce ele alınmamış konu seçerek tüm dünya genelinde büyük bir ilgi uyandırdı.

Etkiletici görseller ve ilk fragmanıyla birlikte gündemi tutan Battlefield 1 için Electronic Arts firması önemli bir karar aldı ve Battlefield 1 için gelecek olan özel ön sipariş DLC'leri kısa bir süreliğine ücretsiz olacak. 1. Dünya Savaşında kullanılan eşyaları barındıran oyun içerisinde o döneme ait kara, deniz ve hava araçlarının yanında at üzerinde de savaşa dahil olması oyuna ayrı bir nitelik kazandırmış gibi gözüküyor. 

 

Battlefield 1 Oyununun Official sürümü 18 ila 21 Ekim 2016 tarihleri arasında satışa sunulacak. Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan Battlefield 1 videosunu izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.