YORUM YAP
Facebook Messenger Kendini Yenilemeye Hazırlanıyor

Sosyal medya devi Facebook'un mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger, tarihinin en büyük değişimine hazırlanıyor.

Facebook'un popüler mesajlaşma uygulaması olan Messenger, dünya genelinde 900 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesine sahip ve dünyadaki en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında üst sıralarda yerini koruyor.  

Facebook Messenger'in getireceği bu yenilik ile birlikte kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaşatacağa benziyor. Zira bugüne kadar Facebook Messenger uygulamasını çalıştırdığınızda sohbetler kısmında en yeni mesajlar en üstte olacak biçimde yukardan aşağıya doğru sıralanıyordu ama bu durum gelecek olan güncelleme ile birlikte değişecek.  

Facebook'un resmi blog sitesinden yaptığı açıklamada Messenger içerisine Favoriler alanı oluşturacağını ve isteyen kullanıcılar istedikleri arkadaşları bu Favoriler alanına ekleyerek daha kolay bir biçimde mesajlaşmayı gerçekleştirecek.

Gelecek olan diğer bir yenilik ise  doğum gününü kutlayan kullanıcılar Messenger akışında gösterilecek ve böylece onlara mesaj göndermek isteyen diğer kullanıcılar bu işlemi kolaylıkla yapacaklar. Gelecek olan güncelleme ile birlikte gelen tüm özelliklerin ne olduğunu önümüzdeki günler içinde göreceğiz.