YORUM YAP
Milli Parklara Özel Mobil Uygulama Geliştirildi

Türkiye Orman ve Su İşleri Bakanlığınca desteklenen ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından titizlikle hazırlanan mobil uygulama olan Milli Parklar uygulaması geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde İOS ve Android platformlarında yayınlandı.

Türkiye genelinde ortalama senede 10 milyonu aşkın kişinin ziyaret ettiği milli parkların tanıtımını gerçekleştirmek amacıyla geliştirilen bu mobil uygulama ile birlikte hedeflerinin kat kat arttığını açıkladı.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yaptığı açıklamada "Türkiye genelinde öyle güzellikler var ki başka ülkere gitmeyin, gelin Türkiye'deki güzellikleri görün ve size bu güzellikleri tanıtmak amacıyla bu mobil uygulamayı geliştirdik." açıklamasını yaptı.

360 derece sanal tur özelliğinin de yakın bi zaman içerisinde ekleceğinin sinyallerini veren Veysel Eroğlu, son söz olarak genellikle teknolojideki yeniliklere uzak durulmasıyla eleştirilen resmi kurumlarca hazırlanan bu güzel projeyle birlikte ilerleyen zamanlarda daha kapsamlı işler yapacağının sinyallerini verdi.

  • Milli Parklar uygulamasını İOS için BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.
  • Milli Parklar uygulamasını Android için BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.