YORUM YAP
Pokemon GO Hesabı Nasıl Silinir ?

Çıktığı günden bu yana dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO oyunundan sıkıldıysanız ve belli sebeplerden ötürü İOS ve Android işletim sistemli cihazlarınızdan tamamen silmek isteyenler için yapımcı firma olan Niantic, silme işlemleri için bir imkan sunuyor.

Pokemon GO oyununun çıktığı günden bu yana geniş bir kitleye hitap etmesinin yanında kötü yanlarıda ortaya çıkıyor ve bunun en başında batarya ve kameraya verdiği zararlar bunun başında geliyor. Son zamanlarda Pokemon GO oyuncularının oyunun yüklerken verilen izinler canlarını sıkıyor, zira hırsızlık ve mülkiyete izinsiz giriş gibi birçok kötü davranışıda beraberinde getiriyor.

Eğer bu sebeplerden ötürü oyunu silmek istiyorsanız aşağıda yazdığımız yönelgeleri takip etmenizde fayda var, çünkü uygulamayı sildiğinizde hesabınız silinmez. Bu sebepten ötürü hesabınızı silmediğiniz taktirde uygulamayı geri yüklediğinizde sahip olduğunuz level, pokemonları geri bulabilirsiniz. Bu hesap silme işlemi tamamen oyunu bırakmak için kullanmanızı öneriyoruz. Hesap silme işlemini başlatmak için oyun geliştiricilerine destek maili atmanız gerekiyor.

  • İlk olarak buraya tıklayarak silme işlemini başlatacağınız form sayfasına gidin.
  • Karşınıza çıkan ilk kutucuğa hesabın email adresini yazın.
  • Subject yani konu kısmına “Delete Account” yazın.
  • Bir altındaki kutucuğa hesap silme nedenini yazın.
  • Onun altındaki kutucuğa Nickname yani hesabın takma adını girin ve son işlem olarak alttaki 4 adet seçeneklerden 4'üne de tik işaretini koyup gönderin. 

Bu işlemin ardından gönderdiğiniz mail yapımcı şirket tarafından incelenip 1 ila 2 hafta arasında silme işlemi gerçekleşecek.