YORUM YAP
Başkası Tarafından Görülmeyen Ekran Özelliği

Teknoloji'nin büyüyen dev firmalarından HP, kamuya açık alanlarla bilgisayarınızla çalışırken kişi veya kişilerin bilgisayarınızı izlemesine engel olabilecek yeni bir teknoloji geliştirdi. 

Günümüzde bilgisayarı hemen hemen her alanda vazgeçilmez bir şekilde kullanıyoruz. Kullandığımız alanlar arasında özel hayatımıza dair kullanımlar ve gizliliğin esas alınması gereken iş verileride bulunuyor.

Bilgilerimiz gizli hatta gözel olsa dahi aciliyetten ötürü mecburen gün yüzüne çıkıyor ve bu çevrenizdeki meraklı gözlerin altında çalışma yapmanıza neden oluyor ve bu kişiyi oldukça güç duruma sokuyor.

HP ise kişileri meraklı gözlerden koruyabilecek yeni bir teknoloji geliştirdi. Sure View adında ki bu yeni teknoloji ile birlikte dizüstü bilgisayarınız sadece 90 derece ve 90 dereceden daha yakın açılardan görülmesine olanak sağlıyor. Yani otomatikmen görüntüyü bilgisayarı kullanan kişiye yansıtıyor. 

Üstelik bu özellik sabit değil yani ekranı diğer kişilerlede paylaşmak istediğiniz taktirde Sure View özelliğini pasif hale getirerek istedikleri sonuca ulaşabilirler.