YORUM YAP
Youtube Videolarını İnternetsiz İzleme Olanağı

Mobil kullanıcılarının yıllardır merakla beklediği olay gerçekleşiyor. Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi Youtube, yeni geliştirdiği Youtube GO ile birlikte çevrimdışı ikende Youtube videolarını izlemeye olanak sağlıyor.

Günümüzde hemen hemen her alanda akıllı telefonlarımızı , özellikle müzik alanında başta olmak üzere Youtube'u sıkça kullanıyoruz. Lakin yıllardır Youtube videolarını kaydedip çevrimdışı bir şekilde izleme imkanımız olmuyordu ve sürekli olarak internet üzerinden izlenilen video, dinlenilen müziklerle birlikte internet kotalarını resmen eritiyordu.

Arama motoru devi Google'ın Hindistan'da gerçekleştirdiği bir etkinlikte katılımcılara veri tasarrufu hakkında bilgiler vererek Youtube GO'yu duyurdu.

Özellikle interneti yavaş olan kullanıcılar için geliştirilen bu uygulama ister daha sonra izlemek için, istersenizde devamlı olarak izlediğiniz bir videonun internet kotanızdan gitmemesi için videoları kaydetme olanağını sağlıyor. Şimdilik sadece Hindistan'da indirilmeye sunulacak olan Youtube GO'nun önümüzdeki günlerde diğer ülkelerdede ve ülkemizdede indirilmeye sunulacaktır.

Youtube GO ülkemizde indirilmeye hazır hale geldiğinde siz okurlarımızı tekrar bilgilendireceğiz.