YORUM YAP
Samsung Galaxy Note 7 Devri Resmen Kapandı

Teknoloji' nin dev firmalarından Samsung'un gün içerisinde yaptığı açıklamaya göre Samsung artık Galaxy Note 7 üretimini tamamen durdurdu.

Geçtiğimiz günlerde medyada yapılan haberlerde Samsung firmasının Galaxy Note 7 üretimini durdurduğuna dair haberler dolaşıyordu ve bununla birlikte gün içerisinde Samsung resmi bir açıklama yaparak Galaxy Note 7 üretimini kalıcı olarak durdurduğunu açıkladı. Samsung'un yaptığı açıklamada "Bizim için önemli olan müşterilerimizin güvenliğidir ve bu sebeple Galaxy Note 7 üretimini durdurmaya karar verdik." şeklinde açıklamasını resmi internet sitesinden yaptı.

Samsung Galaxy Note 7 'nin ağustos ayından itibaren satışa çıkmıştı ve çıktığı günden bu yana ciddi oranla başarılara imza attı ama bu başarıların sonu iyi gitmedi.

Galaxy Note 7'lerde meydana gelen patlama sorunları nedeniyle değiştirme programı düzenleyerek kullanıcılara güvenli olarak yeni versiyonlarını sunmaya başlamıştı ancak bu yeni versiyondanda olumlu bir sonuç alınamayınca üretim tamamen durduruldu.